چگونه در دوران دانشجویی کسب درآمد داشته باشیم قسمت ۲

شبکه اجتماعی

چگونه در دوران دانشجویی کسب درآمد داشته باشیم

قسمت دوم

همان‌طور که در قسمت قبل عنوان شد برای کسب درآمد اول ما به دنبال معرفی خود و پیدا کردن مشتری هستیم. حال می‌خواهیم کارهای که از طریق آن می‌شود کسب درآمد داشت را عنوان کنیم که مهم‌ترین آن استفاده از اینترنت است.

اینترنت:

امروز اکثر کارها را می‌توان از طریق اینترنت انجام داد. از تبلیغ، گرفتن سفارش کار و تحویل کار و مبالغ دریافتی و یا پرداختی و … پس خیلی مهم است که دانش خود را در ارتباط با اینترنت و قابلیت‌های آن هرروز بهتر و بیشتر کنیم.

بیشتر کارهای که ما می‌توانیم به‌صورت نیمه‌وقت و در دسترس انجام دهیم از طریق اینترنت است. البته استفاده از اینترنت به‌عنوان پیش‌نیاز کسب‌وکار است. مهم‌ترین قسمت در اینترنت سرچ کردن و یا عبارت بهتر پیدا کردن اطلاعات موردنیاز می‌باشد منظور از پیدا کردن اطلاعات به معنی بهترین اطلاعات با توجه به بروز بودن آن و صحت اطلاعات و سرعت به دست آوردن آن می‌باشد.

فرق نمی‌کند به‌عنوان یک کسب‌وکار به آن نگاه کنید و یا یک نیاز، همه ما در هفته حداقل چند بار به دنبال اطلاعاتی هستیم که مطمئناً در اینترنت وجود دارد و با توجه به حجم عظیم اطلاعات ما باید به‌سرعت این اطلاعات را پیدا کنیم و بهترین شیوه پیدا کردن اطلاعات استفاده از موتورهای جستجوگر می‌باشد و بهترین موتور جستجوگر جهت کسب درآمد گوگل است.

گوگل

تمام عزیزان مطمئناً می‌دانند که گوگل بهترین منبع اطلاعات و موتور جستجو می‌باشد ولی برای اینکه بتوانیم از این موتور جستجو به بهترین شیوimages-28ه استفاده کنیم باید قواعد آن را بدانیم. برای اینکه دوستان با این قواعد آشنا شوند پیشنهاد می‌کنم در سایت درسنامه و یا آدرس PSG@darsnameh.com مراجعه بفرمائید تا با ترفندهای استفاده بهتر از جستجوی قوی با گوگل آشنا شوید.

البته همان‌طور که میدانید خود سایت گوگل قابلیت‌های مختلفی دارد که در مقاله امروزه ما جای برای گفتن ندارد که در آینده مقاله دیگری در این خصوص تقدیم
می‌گردد.

وبلاگ

برای اینکه شما بتوانید در اینترنت دیده شوید بدون اینکه هزینه اولیه آی برای شما داشته باشد می‌توانید با ایجاد یک صفحه به‌عنوان وبلاگ شخصی خود در آنجا هم مطالب آموزنده بگذارید و هم می‌توانید شروع به فعالیت اقتصادی خود بنمانید. در این صفحه شما به‌راحتی در اینترنت دیده می‌شوید و می‌توانید قابلیت‌های که دارید را به مخاطبان معرفی کنید برای آشنایی با وبلاگ می‌توانید در اینترنت سرچ کرده تا بهتر باقابلیت یک صفحه وبلاگ آشنا شوید

خوب حال که با ابزار اصلی کار آشنا شدیم به فعالیت‌های که می‌شود توسط شما عزیزان جهت کسب درآمد آنجام داد می‌پردازیم:

تایپ

یکی از کارهای که خیلی‌ها احتیاج به آن دارند ولی یا آموزش آن را ندیده‌اند و یا وقت و زمان آن کار را ندارند تایپ کردن پروژه‌ها و یا مقالات و نامه‌های اداری است .که می‌شود در زمان‌های که شما وقت آزاد دارید ازآن‌جهت کسب درآمد استفاده کنید. کافی است متن درخواستی به‌وسیله تلفن برای شما در شبکه اجتماعی ارسال گردد و شما به‌سرعت بتوانید آن را تایپ کرده و به آدرس درخواست‌کننده ارسال کنید.

پاورپوینتdownload-13

شما دوست دانشجو من حتماً در دانشگاه با کنفرانس و ارائه مطالب برخورد داشته اید و مشاهده کرده‌اید که خیلی از دانشجویان به دلیل نداشتن وقت و یا اطلاعات لازم در خصوص تهیه فایل پاورپوینت دچار مشکل شده آند . اینجا است که شما می‌توانید باکمی حوصله و دقت نسبت به ایجاد فایلهای پاورپوینت درخواستی دانشجویان دیگر به آنها کمک کرده و همچنین برای خود کسب درآمدی ایجاد کنید. کافی است در اینترنت سرج بکنید “تهیه فایل پاورپوینت” ، تا به سایت‌های بسیار زیادی برخورد کنید که با این ابزار کسب درآمد عالی را نصیب خود می‌کنند و شما هم می‌توانید یکی از این افراد باشید.

ادامه مطالب در مقاله بعد تقدیم می‌گردد

 

درباره نویسنده

با سلام پرویز عسکری نایینی هستم ، مدرس و مشاور کسب وکار با ارئه رویکردهای نوین روز دنیا خوشحال میشوم بتوند به عزیزانی که به مشاور احتیاج دارند کمک کنم

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *